Odpoved pogodbe o zaposlitvi zaradi slabih delovnih rezultatov
»Zaposlen sem v trgovini kot prodajalec. Vsak mesec pa nam firma pošilja skrite nakupovalce, da nas ocenijo ali res delamo tako kot uprava hoče. Zanima me, če prodajalca res lahko odpustijo, če nima dobrih rezultatov?«